Vi understøtter ikke længere Unknown Browser 0. Vi anbefaler, at du installerer den nyeste version af Chrome, Firefox, Microsoft Edge eller Safari.
Erik Henningsen: En mark omkranset af flettet hegn. Usigneret. Olie på lærred monteret på malepap. 34 x 47.
Vurdering : 3.000–4.000 DKK
Hammerslag: 1.500 DKK