2420/967
Søren Behncke (Papfar): Papirrulle. Usign. Akryl på pap. Lysmål 131 x 90.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
1.500 DKK -
2420/836
Frederik Næblerød: "The Midget". Sign. på bagsiden Frederik Næblerød 2013 med dedikation. 30 x 30. Uindrammet.
Vurdering :
8.000–10.000 DKK Ikke solgt
2420/803
Asger Dybvad Larsen: Uden titel, 2019. Sign. Mixed media på lærred. 25 x 19. Uindrammet.
Vurdering :
10.000 DKK Ikke solgt
2420/720
Mie Mørkeberg: Tsunami. Sign. Mie Mørkeberg 2013. Akvarel og tusch på papir. Bladstørrelse 46 x 63.
Vurdering :
10.000 DKK Hammerslag:
7.000 DKK -
2420/714
Peter Rothmeier Ravn: "This Is How I Move On", 2012. Sign. Olie på lærred. 60 x 80. Uindrammet.
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Hammerslag:
16.500 DKK -
2420/701
Frederik Næblerød: Uden titel. Sign. F. Næblerød 2020. Akvarel og blæk på papir. Bladstørrelse 32 x 24.
Vurdering :
6.000 DKK Hammerslag:
5.500 DKK -
2420/699
Nina Sten-Knudsen: "Portrait Of The Lacemaker As An Apple". Sign. Olie på lærred. 70 x 140. Uindrammet.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Hammerslag:
12.000 DKK -
2420/566
Frederik Næblerød: Uden titel. To kompositioner. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. Hver 100 x 73. Uindrammet. (2)
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Hammerslag:
15.000 DKK -
2420/517
Joachim Koester: Uden titel (Verdenskort). Sign. på bagsiden Joachim Koester 1990. Olie på lærred. 135 x 110.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Hammerslag:
12.000 DKK -
2420/509
Trine Boesen: "Golden Garbage, 2007. Sign. på bagsiden Trine Boesen. Olie på lærred. 150 x 200. Uindrammet.
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Hammerslag:
17.500 DKK