2421/928
Peter Nyborg (f. København 1937)
“Arrows of Shetland”, 1997. Sign. Nyborg 97; Sign. med titel på bagsiden. Olie på lærred. 81×65.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Optørringsrevner- og krakeleringer.
Eftersyn
I
Aarhus
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
5 bud
907182 | ||
885065 | ||
1073877 | ||
885065 | ||
1073877 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.