2420/689
Christine Swane (f. Kerteminde 1876, d. Farum 1960)
Parti fra Cher Floden, Frankrig. Sign. monogram. Akvarel og bly på papir. Lysmål 39×51.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet. Herudover original stand.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
1082982 (Autobud) | ||
1101971 | ||
1082982 (Autobud) | ||
1101971 | ||
1082982 (Autobud) | ||
1059382 | ||
1082982 (Autobud) | ||
1059382 | ||
1082982 | ||
807881 | ||
1082982 |