2418/767
Martin Fraenkel (f. 1982)
“Interiør 6”, 2017. Sign. Martin F på bagsiden. Olie på lærred. 120×120. Uindrammet.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Mindre håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 30. april 2024
Vurdering
Hammerslag
6 bud