2420/512
Leif Sylvester (f. København 1940)
“Sorte piller”. 2003. Sign. Sylvester 03. Olie på lærred. 60×60.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
8 bud
507203 | ||
1105731 (Autobud) | ||
507203 | ||
1105731 | ||
507203 | ||
869857 | ||
507203 | ||
1105731 |