2419/935
Ubekendt maler, 20. årh.
Konkret komposition. Sign. Richard Hansen-52. Blyant og oliekridt på papir. Lysmål 24×36.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt