2421/955
Finn Mickelborg (f. København 1932, d. 2007)
Uden titel. Sign. på bagsiden F. Mick. Olie på lærred. 82×103.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Emkelte pletter.
Eftersyn
I
Aarhus
Sælges
Vurdering