2420/586
Johannes Hofmeister (f. Hjørring 1914, d. sst. 1990)
Kystparti. Sign. JH. Olie på lærred. 74×89.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Lærredet buler en anelse.
Vurdering
Hammerslag
7 bud
883380 | ||
272006 (Autobud) | ||
883380 | ||
272006 | ||
802154 (Autobud) | ||
272006 | ||
802154 |