2420/786
Lise Blaabjerg (f. Munkdrup 1939, Danmark/Provence,1981-)
“Vejen til Callas” 2008. Sign. LB; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 72×65.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
4 bud
870310 | ||
232847 (Autobud) | ||
870310 | ||
232847 |