2421/929
Aage Sørensen (d. 1991)
Opstilling med vase og en citron på et bord. Sign. AaS, 48. Olie på lærred. 90×77.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Talrige mindre krakeleringer.
Eftersyn
I
Aarhus
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
4 bud
1001032 | ||
1102803 | ||
916789 | ||
1102803 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.